Kom proeven van techniek bij Yuverta Naarden
In het Technolab bij Yuverta Naarden ontdekken leerlingen wat zij zelf met techniek en technologie kunnen maken. Ze gaan daarbij aan de slag met slimme technologie en gadgets, zoals een VR-bril, drones en een foodprinter.
Groen heeft de toekomst
Groen denken en doen. Dat is wat je bij Yuverta Naarden kunt leren. Op onze school leren leerlingen veel over dieren, voeding, natuur en techniek, maar ook over duurzaamheid en milieu. In ons Technolab staan ook duurzame innovaties centraal. We hebben bijvoorbeeld een verticale groentekas, waarmee je sneller nieuwe plantjes kunt opkweken. De foodprinter gebruiken we in de kookklas om gezonde voeding op een creatieve manier te presenteren en te serveren. Denk aan een bijzondere vorm, een logo of een foto.
In het lab
Onder begeleiding van onze Technolab-docent Piet ontdekken leerlingen hoe zij met techniek en technologie kunnen bouwen aan een nieuwe groenere wereld. Er zijn meerdere kant-en-klare lessen te volgen. Maar je mag ook met je klas nieuwe innovaties komen uitproberen. In ons Technolab is bijna alles mogelijk.
Een greep uit het lesaanbod:
Spannende ontdekkingsreis
Klaar voor een spannende ontdekkingsreis? Meld je dan via onderstaande knop aan voor het Technolab bij Yuverta Naarden.